Brno.cz

Výměna bytů ve vlastnictví statutárního města Brna

Nabídka bytu k výměně č. 1957

Datum: 9. 9. 2019

1+kk, 8.NP

Velikost a popis bytu

Celková plocha bytu: 31 m2

Místnosti: pokoj 23 m2
chodba 4,5 m2

Popis:
Byt o velikosti 1+kk (31m2), který prošel před 2 lety kompletní rekonstrukcí včetně kuchyňské linky a jádra – koupelny (prostorný sprchový kout), toalety. Byt se skládá ze čtvercové vstupní haly o rozměru přibližně 4m2 a místnosti s kuchyňským koutem o velikosti 23m2, koupelny a toalety. Součástí bytu je i sklepní koje.

Byt sousedí pouze s 1 sousedem (kuchyně souseda) a sousedem pod bytem. Vzhledem k výhodné poloze bytu a orientaci na východ s krásným výhledem, jsou u bytu velmi nízké náklady na bydlení. Celková platba za byt (nájem, voda, elektrika) činí při jedné osobě 4000 Kč/měsíc. S rezervou se platí 4500 Kč/měsíc a přibližně 500 Kč/měsíc se po ročním zúčtování vrací. K této ceně je možné přičíst internet a televizi.

Jsem ochoten jednat o finančním vyrovnání (ponechané spotřebiče, nábytek atd.) za výměnu bytu při přechodu práv a povinností nájemníků dle smlouvy, např. pokud někdo starší bude chtít jít do menšího bytu s nižšími náklady a my, kteří se chystáme mít rodinu, bychom mohli jít do většího.

Dům ve kterém se byt nachází je v klidné lokalitě v městské části Brno-Líšeň, v dosahu tramvaje č. 8 cca 250 m, zdravotní středisko (poliklinika) 300m po rovině. Dům není bezbariérový (před domem 5 schodů se zábradlím) a nachází se v něm výtah. Sousedé jsou přátelští a jedná se o starousedlíky. Bezproblémové parkování přímo u domu na velkém parkovišti. Velmi hezký výhled z bytu na starou zástavbu a lesy.

Vybavení bytu a zřizovací předměty

dálkové vytápění kuch. linka sporák vestavná skříň

Ceny a poplatky

Výše nájmu: 67 Kč/m2/měsíc

Zálohy na služby:800 Kč/měs./os.

Zařizovací předměty: 125 Kč/měsíc

Hledám byt

V městské části: Královo Pole, střed

Požaduji velikost bytu: 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5 a více

nájem:

67 Kč/m2/měsíc

MČ Brno – Líšeň