Brno.cz

Výměna bytů ve vlastnictví statutárního města Brna

Nabídka bytu k výměně č. 2064

Datum: 13. 10. 2019

1+1, 1.NP

Velikost a popis bytu

Celková plocha bytu: 44.5 m2

Místnosti: Předsíň - 5m2, pokoj - 21 m2, WC - 1,5 m2 , koupelna - 4m2 ,Kuchyň - 10 m2, Spižírna - 2 m2, balkon - cca 4m2

Popis:
Z rodinných důvodu (miminko na cestě), hledám k výměně větší byt (2+1 a větší) za svůj 1+1.
Byt se nachází ve zvýšeném 1. podlaží (jen pár schodů) domu z 50.let na Náměstí SNP, hned naproti Kinokavárny Všechny okna i balkon směřují do klidného zeleného vnitrobloku. Byt je slunný, světlý. Má nový plynový kotel a zrekonstruovanou koupelnu, nová plastová okna, nové topení, v pokoji je původní buková dřevěná podlaha nově komplet zrekonstruovaná včetně lišt a nutné výměny plesnivých parket po předchozím majiteli. V předsíni a kuchyni je nové linoleum a lišty, Byt má spižírnu a velký slunný balkon. Balkon je nad pěknou zahradou, kam je přístup chodbou domu, a kterou mám momentálně v pronájmu od města (ten je možno zachovat, cca 700Kc ročně, nebo vypovědět podle zájmu, je dokonce možné i vybudovat schody z balkonu přímo na zahradu, což jsem měla v plánu ale nestihla). Sklep v domě je k dispozici. V bytě mohu nechat kuchyň (bílá, Ikea, jen pár let stará ale ve skvělé kondici, plynový sporák a elektrická trouba) a velké skříně, ostatní dle domluvy a stavu druhého bytu. Okolí je klidné, v blízkosti Brněnka, večerka, kavárny, restaurace, lékárna, škola i školka, posilovna, řezník a park hned přes ulici. Vlaková zastávka Brno - Lesná a Lidl asi 7 min. chůze od domu, dále skvělé spojení trolejbusem i tramvají do centra. Lokalita a okolí je perfektní. Nájem i s vodou a všemi slevami a poplatky činí celkem 4494 Kč + platím plyn cca 1300/měs. a elektřinu cca 400/měs., a zatím byl vždy velký přeplatek.
Hledám byt 2+1 a větší, ne úplnou ruinu, ale nutná rekonstrukce v rozumné míře nevadí. Balkon by měl být, terasa či dokonce zahrada velkou výhodou. Vyžaduji slušný, klidný dům, slušní sousedé, vhodný pro rodinu a malé dítě.
Na lokalitě moc nezáleží, ale spíše upřednostním Brno - sever, střed, Královo Pole, Žabovřesky, Jundrov...

Vybavení bytu a zřizovací předměty

Balkón Sklepní kóje Spíž

kuch. linka

Ceny a poplatky

Výše nájmu: 110 Kč/m2/měsíc

Zálohy na služby:1000 Kč/měs./os.

Zálohy na teplo: 300 Kč/měsíc

Zařizovací předměty: 600 Kč/měsíc

Hledám byt

V městské části: Bystrc, Jundrov, Kohoutovice, Komín, Královo Pole, sever, střed, Žabovřesky

Požaduji velikost bytu: 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5 a více

nájem:

110 Kč/m2/měsíc

MČ Brno – sever

Příslušenství
Balkón Sklepní kóje Spíž