Brno.cz

Výměna bytů ve vlastnictví statutárního města Brna

Nabídka bytu k výměně č. 4061

Datum: 7. 9. 2021

3+1, 8.NP

Velikost a popis bytu

Celková plocha bytu: 78 m2

Místnosti: Pokoje 18+18+12, kuchyň 9, předsíň 8, komora 3, lodžie 5, sklep 2 m2

Popis:
Byt na severním okraji Lesné s jedinečným výhledem přes Brno až na Pálavu. Přímo za domem je velká louka a začíná les směr zahrádkářská kolonie, Soběšice a Kociánka, ale zároveň je to kousek i do Čertovy rokle. V dosahu lékárna, pošta, obchody, restaurace.

V bytě je nově zrekonstruované jádro (05/2021), včetně podlah, omítek a rozvodů elektřiny i v předsíni a kuchyni, a je zde nová kuchyňská linka. Stupačky byly vyměněny před několika lety. V pokojích jsou plovoucí podlahy a renovované parkety, jeden z pokojů má také nové rozvody elektřiny (2015). Okna jsou nová plastová s možností mikroventilace a velmi dobře tlumí hluk (2015). Dům je zateplen, je v něm nový výtah (cca 2018) a k využití kolárna/kočárkárna. Vzhledem k příznivé poloze (dva pokoje na jih, kuchyň a třetí pokoj na sever) je v bytě i v zimě přijemně a náklady na topení jsou nízké.

Nájem se zálohami na služby a energie (vč. elektřiny a plynu) pro 4 osoby vychází cca na 11 tis. Kč - z vyúčtování je ale pravidelně vracena polovina ze záloh na teplo a cca třetina ze záloh na služby. Internet v domě poskytuje Netbox.

HLEDÁME byt alespoň 4+kk, vhodný pro rodinu se dvěma dětmi, ideálně s možností užívání zahrady ve vnitrobloku.

Vybavení bytu a zřizovací předměty

Komora Lodžie Sklepní kóje Spíž Výtah

dálkové vytápění kuch. linka sporák

Ceny a poplatky

Výše nájmu: 110 Kč/m2/měsíc

Zálohy na služby:493 Kč/měs./os.

Zálohy na teplo: 1550 Kč/měsíc

Hledám byt

V městské části: Jundrov, Komín, Královo Pole, Maloměřice a Obřany, Medlánky, Řečkovice a Mokrá Hora, sever, střed, Žabovřesky

Požaduji velikost bytu: 4+kk, 4+1, 5 a více

nájem:

110 Kč/m2/měsíc

MČ Brno – sever

Příslušenství
Komora Lodžie Sklepní kóje Spíž Výtah