1+1, 1.NP
Velikost a popis bytu
Celková plocha bytu: 55.1 m2
Místnosti: Pokoj 31m2, kuchyň 10.10m2, předsíň 9,90m2
Popis:
Celková plocha bytu: 55.1 m2
Místnosti: Pokoj 31m2, kuchyň 10,10,m2, předsíň 9,9m2
Popis:
Celková plocha bytu: 55.1 m2
Místnosti: Pokoj 31m2, kuchyň 10,10m2 , předsíň 9,9
Popis:
Nabízím výměnu většího obecního bytu 1+1 o velikosti 55,10 m² v 1. patře – Brno-střed, kousek od Park Lužánky.
Byt je prostorný, vhodný i pro menší rodinu. Nachází se ve velmi dobré lokalitě s výbornou dopravní dostupností, blízko centra města. V okolí jsou obchody, restaurace, lékaři, školky, školy i další občanská vybavenost.
Hledám výměnu za větší obecní byt, ideálně 2kk, 2+1,3kk nebo 3+1 v Brně. Důvodem je potřeba většího prostoru pro rodinu.
Lokalita není podstatná.
Nájem řádně hrazen, bez problémů.
Nájem 7.273,- plus služby podle osob. Cca 2785,-
Více informací ráda sdělím do zprávy.
Vybavení bytu a zřizovací předměty
Balkón Sklepní kóje
dálkové vytápění kuch. linka
Ceny a poplatky
Výše nájmu: 132 Kč/m2/měsíc
Zálohy na služby:1600 Kč/měs./os.
Zálohy na teplo: 1180 Kč/měsíc
Hledám byt
V městské části: Bohunice, Bosonohy, Bystrc, Černovice, Chrlice, jih, Jundrov, Kohoutovice, Komín, Královo Pole, Líšeň, Maloměřice a Obřany, Medlánky, Nový Lískovec, Řečkovice a Mokrá Hora, sever, Slatina, Starý Lískovec, střed, Tuřany, Vinohrady, Žabovřesky, Židenice, Magistrát města Brna
Požaduji velikost bytu: 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1
132 Kč/m2/měsíc
MČ Brno – střed