Brno.cz

Výměna bytu

2+kk, 2.NP

Velikost a popis bytu

Celková plocha bytu: 43 m2

Místnosti: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 24,2 m2, pokoj (ložnice) 9,7 m2, balkon 3,4 m2, koupelna s WC 2,8 m2, předsíň 3,1 m2

Popis:
Dům 5 pater s výtahem. Kuchyňská linka 8 let, podlahy: dlažba (koupelna, předsíň), ložnice (koberec), obývák, kuchyň (lino). Plynový kotel na ohřev vody a vytápění (měněn 2018). Možnost si teplo v bytě regulovat dle svých potřeb. Plastová okna, celkem prostorný balkon. Ve sklepních prostorách nyní probíhá rekonstrukce MČ (nájem je ponížený o tento prostor).

Byt se nachází u řeky Svitavy, cyklostezka, nábřeží. Parkování před domem a v jeho okolí.

V okolí domu je zeleň, lavičky k posezení na nábřeží, stolky pro hraní šachů, ve vnitrobloku park s lavičkami, novým pískovištěm pro děti a prolézačkami. Vstup do domu je z ulice hlavními dveřmi, ale i z vnitrobloku přes branku, která se zamyká. Z chodby domu vidíte do vnitrobloku i na pískoviště.

Vynikající dopravní dostupnost, MHD pár minut pěšky (tramvaj, trolejbus, bus). Potraviny, lékárna, bankomat, večerka, kavárna, restaurace, vše kousek, dále v dojezdové blízkosti cca 10 - 15 min. je centrum (Hl. nádraží), Vaňkovka, Kaufland, Lidl, atd.

V městské části je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, různé akce pořádané MČ, letní festival na nábřeží řeky, letní kino, v zimě venkovní bruslení, atd.

Další dotazy ráda zodpovím, nafotím.

V bytě je kabelová televize + internet (UPC).

Celý nájem pro 2 osoby - 3 992 Kč.
Zálohy na elektřinu (1 300 Kč) a plyn (1 400 Kč) nastavené vysoké, každý rok dostáváme cca 5tis. přeplatek za každou položku.

Vybavení bytu a zřizovací předměty

Balkón Sklepní kóje Spíž Výtah

etážové topení kuch. linka sporák

Ceny a poplatky

Výše nájmu: 64.22 Kč/m2/měsíc

Zálohy na služby:415 Kč/měs./os.

Zálohy na teplo: 1400 Kč/měsíc

Zařizovací předměty: 580 Kč/měsíc

Hledám byt

V městské části: Bohunice, Kohoutovice, Nový Lískovec, Starý Lískovec

Požaduji velikost bytu: 3+kk, 3+1

nájem:

64.22 Kč/m2/měsíc

MČ Brno – Bohunice

Příslušenství
Balkón Sklepní kóje Spíž Výtah